Subscribe to Vedic Art Magdalena Marcinkowska Subscribe to Vedic Art Magdalena Marcinkowska's comments

* Ceny, zasady, długość trwania i inne…

Każde warsztaty Vedic Art zaczynają się tak samo, przebiegają zaś i kończą – zupełnie inaczej .

Każdy uczestnik dostaje na zakończenie Kursu Vedic Art kolorowy dyplom i zabiera ze sobą wszystkie prace. W ramach zapłaty z kurs korzysta z wszystkich materiałów malarskich dostępnych na zajęciach (a jest tego naprawdę sporo). Można też przynieść własną wyprawkę malarską i zapłacić tylko cenę kursu.

Zajęcia jakie prowadzę organizowane są:

-          w systemie weekendowym (piątkowe popołudnie i cała sobota oraz niedziela – w dwa weekendy) w wymiarze około 46-48 godzin
-          w systemie ciągłym: 6 kolejnych dni w wymiarze około 48-54 godzin
-          w plenerze – 6 lub 7 dni w wymiarze około 60-68 godzin
Podczas jednych warsztatów symultanicznie prowadzone są zajęcia Vedic Art obu stopni.
Uczestnicy Vedic Art 1 stopnia przechodzą kolejno 17 Zasad Vedic Art wyrażając je w osobisty sposób.
Uczestnicy Vedic Art 2 stopnia malują we własnym tempie, w świadomości wszystkich poznanych zasad – otrzymując jednocześnie  17 Zasad w ich nowym brzmieniu. Mogą jeśli sobie tego życzą ponownie wsłuchać się w kurs 1 stopnia. Każdy dostaje dyplom poświadczający ukończenie wybranego stopnia Vedic Art.
Przerwy kawowo-herbaciane przy ciasteczkach lub cieście – dowolnie ustalane przez każdego uczestnika. Jedna przerwa obiadowa ok. 1-1,5godz w trakcie dnia.
Na moje warsztaty Vedic Art przychodzisz z:
-          Przedpłatą w wysokości 50% wartości zajęć
-          Opłaconą Wyprawką Malarską – lub własną Wyprawką Malarską
-          Gotówką w wysokości 50% zajęć (pomniejszoną o promocje lub “bonusy”)
-          Ubraniem ochronnym (fartuch, długi t-shirt, dres itp), które będzie Ci naprawdę potrzebne w czasie malowania
-          Ciekawością i Otwartością na Proces Przemian prowadzony w rytmie 17 Zasad Vedic Art
-          Paczką chusteczek (dla osób wrażliwych, które zakładają możliwość wędrówki w głąb Duszy i Siebie okupionej łzami)

Inwestycja za Kurs Vedic Art*:

720zł – I stopień

720zł – II stopień

Plus ewentualnie Wyprawka Malarska: 180zł

Cena podstawowa kursu 720zł nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu, wyżywienia i materiałów malarskich (tę opcję dokupujesz wg własnego uznania).
* W momencie decyzji o ukończeniu obu stopni u mnie – 1.200zł za oba stopnie pod warunkiem zapłaty całości najpóźniej do zakończenia kursu I stopnia.
W przypadku przedpłaty minimum 30 dni przed terminem kursu – 650zł za wybrany stopień. Z zaproszeniem – 50 zł mniej za kurs. Promocje nie sumują się.
Wyprawka malarska  - dostępna po opłaceniu tej opcji – za 180zł:
Składają się na nią do swobodnego korzystania w trakcie zajęć:
- kartki, ołówki różnej twardości, pastele
-16 farb akrylowych w tubkach: 1 biała, 2 odcienie żółtego, 2 pomarańczowego, 2 czerwonego, 3 niebieskiego, 3 zielonego, 2 różowego, 1 fioletowa
-farby akrylowe w barwach uzupełniających: minimum 3 odcienie brązu, czarny, kolory cieliste, dodatkowe odcienie niebieskiego, zielonego,
- farby metaliczne, brokatowe itp farby akrylowe niestandardowe
-farba akrylowa biała podkładowa i do gruntowania
- masy do tworzenia struktur, kleje, piaski, żwirki, kamyki, szklane elementy – w różnych kolorach i różnej ziarnistości
-pistolet z klejem “na gorąco”
- nasiona, ziarna, suszone rośliny i kwiaty, patyczki, muszelki i inne “skarby z natury”
- papiery dekoracyjne, bibuły, tkaniny, pasmanteria różnego rodzaju, sizal, rafia, sznurki różnego rodzaju, wełny itp
- podobrazia różnych formatów – przynajmniej po 1 sztuce na każdą wyrażaną malowaniem Zasadę dla każdego uczestnika (8-10 sztuk)
- płótno lub tkaniny “z metra” do samodzielnego przygotowania obrazu wybranej wielkości.
- bogaty zestaw narzędzi - pędzle różnej wielkości, grubości i kształtów, gąbeczki i gąbki, stemple, wałki, szpachelki, nożyki, szczoteczki, grzebyki, widelce, punchery różnych kształtów i wielkości i masa innych
- spraye, brokaty, werniksy, lakiery, konturówki i inne materiały typowo wykończeniowe
- ręczniki papierowe, tacki papierowe, tekturki, folie  i jeszcze cała masa innych nie wymienionych w tym zestawieniu…
Wartość wyprawki w cenach detalicznych to ponad 250zł.
Proces wewnętrzny, którego doświadcza każdy uczestnik warsztatów Vedic Art. pozwala odzyskać  naszą wrodzoną kreatywność. Z reguły dopiero później zdajemy sobie sprawę, że tę kreatywność można zacząć wykorzystywać we wszystkich absolutnie dziedzinach życia. Możemy kreatywnie nie tylko malować ale i pisać, projektować, spędzać czas z dziećmi, szukać drogi porozumienia z bliskimi, gotować, pracować, planować…..
SPRAWY FINANSOWE – ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA MOICH WARSZTATACH VEDIC ART bez względu na stopień.
STANDARDOWO
I.1.
Każde moje warsztaty – bez względu na stopień (1 i 2 w tej samej cenie) są wycenione na 720zł od osoby.
Każdy uczestnik może korzystać z podstawowej wyprawki malarskiej – o ile dokupił opcję „wyprawka malarska” za 180zł.
Cena nie obejmuje kosztów dojazdu, wyżywienia czy zakwaterowania.
Aby zagwarantować sobie miejsce na warsztatach należy wpłacić zaliczkę w wysokości połowy ceny warsztatów = 375zł na podane przeze mnie mailowo konto:
Pozostała część płatna gotówką w pierwszym dniu warsztatów.
Termin wpłaty zaliczki mija 7 dni przed planowaną datą początkową warsztatów.
Zaliczka jest wykorzystana na zakup wyprawki malarskiej dla uczestnika, pokrycie kosztów rezerwacji miejsca na warsztaty i pozostałych kosztów organizacyjnych.
Jeśli nie zbierze się wystarczająca liczba osób, każdy kto zgłosił się na warsztaty zostanie poinformowany przynajmniej 2 dni przed planowanym rozpoczęciem kursu o propozycji zmiany terminu przy zatrzymaniu zaliczki lub o zwrocie całej zaliczki.
Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji uczestnika w terminie 14 dni przed datą początkową kursu.
I.2.
Dzieci uczestników warsztatów w wieku 7-13 lat mogą brać udział w warsztatach nieodpłatnie pod warunkiem posiadania przez dziecko własnej podstawowej wyprawki malarskiej (wg listy)
I.3.
Dzieci i Młodzież w wieku 14-18 lat płacą ½ ceny warsztatów tj 360zł – jednak wówczas zabierają ze sobą cały zestaw malarski wg listy.
I.4
Osoby powtarzające kurs Vedic Art (dotyczy tylko osób, które mają ukończone oba stopnie Vedic Art ) – po okazaniu dyplomu: 120zł za dzień malowania
DODATKOWO DWIE NIEZWYKŁE PROMOCJE -  PO JEDNEJ NA KAŻDE WARSZTATY VEDIC ART PROWADZONE PRZEZE MNIE
II.1.
W wybranych terminach moich warsztatów Vedic Art przeznaczam JEDNO miejsce w cenie specjalnej. Cena w dużej mierze zależy od Ciebie, ponieważ przed każdym terminem warsztatów wystawiam na allegro w moim sklepie aukcję z pewną ceną minimalną dużo niższą od ceny standardowej – aukcja dotyczy uczestnictwa w warsztatach Vedic Art w określonym w niej terminie, jednak nie zapewniam wówczas  podstawowej wyprawki malarskiej. Zwycięzca tej aukcji bierze udział w tych konkretnych warsztatach Vedic Art (dotyczy to zarówno 1 jak i 2 stopnia) za cenę jaką wylicytował na allegro.  Korzysta na warsztatach albo z własnej wyprawki malarskiej, albo dopłaca kwotę 180zł  i korzysta z wyprawki jaką zapewniam uczestnikom kurs, którzy wykupili opcję „wyprawka malarska”. Wpłata zaliczki dotyczy w tym wypadku wpłaty ½ wylicytowanej sumy ( i ewentualnie kwoty 180zł – jesli zwycięzca zdecydował sie na dokupienie opcji „wyprawka malarska”).
II.2.
W wybranych terminach moich warsztatów Vedic Art przeznaczam również JEDNO DARMOWE miejsce dla osoby, której sfinansuję udział – bez kosztów wyprawki malarskiej.  Z reguły dotyczy to warsztatów, na których zebrała się grupa ponad 5 osób.
Osoba taka zobowiązana jest wykupić wyprawkę malarską za 180zł. Ubiegać się o taki udział może każdy (na 1 i na 2 stopień jednakowo) kto zgadza się spełnić kilka warunków:
1.przysłać do mnie maila vedicart@mandalenka.pl  z krótkim opowiadaniem o sobie, swoim życiu, pasjach, marzeniach i spotkaniu z Vedic Art. Jednocześnie ma być to uzasadnienie – dlaczego właśnie Ty uważasz, że jesteś osobą, w której Rozwój Osobisty warto zainwestować.
2.wyrazić zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska na mojej stronie i www.vedicartowo.pl wraz z np. (opcjonalnie) fragmentami listu.
3.wykupic opcję „wyprawka malarska” za kwotę 180zł i wpłacić ją na minimum 14 dni przed terminem warsztatów, których konkurs dotyczył.
4.uczestniczyć w tych warsztatach Vedic Art, których „konkurs” dotyczy (nie pojawienie się jest stratą dla Ciebie i dla innych osób, które chciały z opcji skorzystać)
SZANSA DLA OSÓB ZAANGAŻOWANYCH, OPERATYWNYCH I ZORGANIZOWANYCH
III.1.
Jeśli z Twojego polecenia przyjdzie na moje warsztaty Vedic Art 5 osób (bez względu na stopień i terminy uczestnictwa) – Ty sam/a możesz przyjść na moje warsztaty zupełnie gratis. Wystarczy, że będziesz systematycznie polecać moje warsztaty innym i „zbierzesz w czasie” 5 osób, które zdecydują się na udział w dowolnym stopniu warsztatów Vedic Art prowadzonych przeze mnie w dowolnym czasie i miejscu za pełną odpłatnością 720zł. Ważne, by poinformować mnie PRZED kursem, że osoba „XY” przyjdzie na moje warsztaty z Twojego polecenia. Takie informacje będą odnotowywane przeze mnie osobno i potwierdzane w mailu zwrotnym do Ciebie.
III.2.
Jeśli uda Ci się zebrać grupę znajomych 7 osób na jeden termin warsztatów (bez względu na to, czy będą to osoby na 1 czy na 2 stopień) – każda z tych osób łącznie z Tobą zapłaci za warsztaty Vedic Art jedynie 620zł. Zatem każdy otrzyma ode mnie rabat w wysokości 100zł od ceny standardowej kursu.
III.3.
Mój ZŁOTY PAKIET SZKOLEŃ – jeśli zdecydujesz się wziąć udział w warsztatach Vedic Art 1 i 2 stopnia u mnie – za oba stopnie zapłacisz 1 200zł – pod warunkiem zapłaty całości najpóźniej do zakończenia I stopnia.
NIETYPOWO
IV.1.
Możliwość wzięcia udziału w warsztatach Vedic Art w cenie 720zł od osoby pod warunkiem zabrania ze sobą całego zestawu składającego się na podstawową wyprawkę malarską, na którą składać się mają minimum:
4 podobrazia różnych formatów
4 kawałki zagruntowanego płótna
(na warsztatach będziesz tworzyć przynajmniej 5-6 prac wymagających podłoża trwalszego niż kartki papieru – stąd konieczność pracy na płótnie i blejtramach)
podstawowe kolory farb akrylowych
materiały do tworzenia struktur
pastele suche, tłuste lub kredki czy flamastry
papier, ołówki,
narzędzia takie jak pędzle, gąbki, szpachelki i itp
inne podłoża do malowania,
paletki do mieszania farb, kubeczki na wodę, ręczniki papierowe itp
IV.2.
Jeśli należysz do osób, którym łatwiej „uskładać sobie” całą sumę z drobniejszych wpłat – możesz zdecydować się na wpłatę ceny za warsztaty etapami na moje konto – 3 x po 220zł. Czas w jakim „składasz” pieniądze jest zależny od Ciebie – może to być miesiąc, kwartał czy dłużej.  W ten sposób zyskujesz pewność, że odłożone pieniądze będą czekać na realizację celu bez obawy, że „rozpłyną się” w fali codzienności, a dodatkowo – ponieważ wpłacasz całość ceny na konto PRZED warsztatami – płacisz mniej (660zł) i wybierasz termin, na który chcesz przyjść.
IV.3.
Jeśli chcesz uregulować całość należności za kurs PRZED – przynajmniej 30 dni przed rozpoczęciem warsztatów – za całe warsztaty płacisz 650zł.
IV.4.
Osoby z zaproszeniem (moja pocztówka z fenkisem) – rabat 50zł od ceny warsztatów tj 670zł
MASZ INNE PROPOZYCJE?
V.1.
Jeśli uważasz, że masz dla mnie ciekawą propozycję w zakresie Twojego uczestnictwa w moich warsztatach Vedic Art na innych cenowo zasadach niż opisane powyżej – napisz do mnie vedicart@mandalenka.pl  Chętnie rozważę wszystkie interesujące oferty.
***
CO JEST POTRZEBNE BY WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH VEDIC ART?
Aby wziąć udział w warsztatach Vedic Art NIC NIE MUSISZ UMIEĆ, NIE MUSISZ MIEĆ WIEDZY, TALENTÓW, PRAKTYKI czy WYKSZTAŁCENIA ARTYSTYCZNEGO. Możesz być osobą, która ostatni raz trzymała kredkę czy pędzel w szkole podstawowej (i mogła go trzymać nawet z wyraźną niechęcią)
Wystarczy, że CHCESZ, że PODJĄŁEŚ DECYZJĘ, że KWILI W TOBIE NIEŚMIAŁE MARZENIE LUB TĘSKNOTA, by coś zmienić – w sobie, w życiu, w przyzwyczajeniach, w możliwościach. Że chcesz poprawić jakość Twojego bycia tu na Ziemi – w jakiejkolwiek sferze. Wystarczy, że umiesz się podpisać i potrafisz zostawić na kartce ślad ołówka (jakikolwiek…).
Zgłaszając się TERAZ na warsztaty Vedic Art. gwarantujesz sobie, że zmiany w Tobie JUŻ się rozpoczynają. Podświadomość już TERAZ zaczyna przygotowywać się na TO CO NASTĄPI. Nadszedł czas, by przestać odkładać „na później” i zrobić PIERWSZY KROK ….
W trakcie warsztatów malujesz obrazy – choć nie musisz mieć żadnego technicznego czy artystycznego przygotowania – zdziwisz się CO POTRAFISZ ZROBIĆ!
Obrazy jakie powstają są niebanalne, pełne wewnętrznej energii, zachwycające – powstają w różnym stylu i w różnej kolorystyce – sam możesz sie zresztą o tym przekonać przychodząc i siegając po pędzle i farby. TY TEŻ MOŻESZ MALOWAĆ. Tak, inaczej, na swój sposób.
Vedic Art toczy się bez ocen, wymogów, krytyki, porównania – możesz swobodnie, bez obaw i bez skrępowania oddać się temu co robisz.
VEDIC ART jest PROSTE – moja córka malowała już w wieku 1,5 roku, choć ledwo potrafiła trzymać prosto pędzel w rącze. Teraz maluje też palcami i całymi dłońmi, a czasem całą sobą… A skoro może małe dziecko – dlaczego nie mógłbyś TY?
***
ZOBACZ CO OTRZYMUJESZ NA MOICH KURSACH VEDIC ART:

* 6 dni warsztatów (możesz też zdecydować, że będziesz malować 1 dzień krócej, jednak cena pozostanie ta sama) w czasie których zajęcia trwają od 10 do 18 (z alternatywną przerwą obiadową w trakcie)

* przejście 17 zasad ved, których przeżycie pozwala na uwolnienie nieograniczonego twórczego potencjału jaki ma każdy z nas, co prowadzi do namalowania pięknych i poruszających obrazów, a także zrozumienia wielu spraw, często do uzdrowienia lub akceptacji życia…

* podstawowe materiały malarskie – tzw „wyprawka malarska” dla osób które dokupiły tę pcję za 180zł

* miłe, jasne i przyjemne miejsce idealne do malowania, w zależności od terminu z możliwością wyjścia w plener, dostęp do sztalug.

* przerwy herbaciano-kawowe, przy ciasteczkach i cieście domowego wypieku

* dyplom na zakończenie warsztatów potwierdzający udział w I lub II stopniu Vedic Art

a dodatkowo:

* minireportaż z kursu dla każdego uczestnika i „opiekę” po kursie

* możliwość wystawienia swoich prac w galerii internetowej  oraz na innych portalach (np. Nasza Klasa, Pasjoneo itp.)

* niespodzianka dla każdego uczestnika warsztatów

* w zależności od potrzeb grupy – medytacje pomagające zorientować się na „tu i teraz”, opowieści metaforyczne przemawiające do podświadomości i inne ….

* w zależności od zainteresowania – możliwość wspólnego spędzenia czasu wieczorem po kursie we wspólnej sali – zaproszenie w świat rozwoju duchowego i osobistego, karty anielskie, mandale, techniki pracy z marzeniami, pracy z podświadomością i wykorzystania Prawa Przyciągania, tajemnice NLP, najnowsze metody uzdrawiania jak The Reconnetive Healing®, Theta Healing® i wiele innych

* jeśli ktoś wyrazi zapotrzebowanie- będzie możliwość skorzystania na miejscu z sesji Theta Healing lub zabiegów uzdrawiających Reconnection Healing® (cena 153zł za zabieg), a także Połączenia – The Reconnetion® (w cenie 333 $ za cały zabieg Połączenia, składający się z 2 sesji)

WARUNKI UCZESTNICTWA

* warunkiem uczestnictwa jest przysłanie zgłoszenia mailem oraz wpłata BEZZWROTNEJ w przypadku rezygnacji przez uczestnika zaliczki w wysokości 375zł. Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu w 1 dniu warsztatów.

Zaliczka ta jest niezbędna dla pokrycia kosztów organizacji kursu, wynajmu sali, zakupu wyprawki malarskiej.

W przypadku, gdyby do daty wskazanej jako data zamknięcia zapisów na dany termin kursu (termin wpłąty zaliczki), nie zebrała się wystarczająca minimalna liczba chętnych – termin ten może być anulowany - wówczas następuje zwrot całej wpłaconej zaliczki oraz proponowana jest zmiana terminu i/lub lokalizacji .

Cena NIE OBEJMUJE kosztów dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania

Oferuję pomoc dla „zamiejscowych” w znalezieniu tanich noclegów na czas kursu.

INNE WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT KURSU, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

* Vedic Art NIE JEST procesem terapeutycznym ani żadną formą pracy terapeutycznej.

*Nauczyciel Vedic Art NIE JEST terapeutą i NIE PROWADZI terapii w trakcie zajęć – niemniej jednak zasady Vedic Art są tak potężne, że dokonuje się samoistnie wewnętrzna przemiana, może dojść także do uzdrowienia sytuacji życiowej, zmiany spojrzenia na siebie i innych, na problemy i możliwości ich rozwiązania.

* Vedic Art. NIE JEST nauką malowania, nauką technik i zasad malarskich, NIE uczy Cię malowania portretów czy widoczków – ALE w trakcie warsztatów NAMALUJESZ SAM OBRAZY, mimo że możesz w tej chwili w to nie wierzyć. To normalne – większość uczestników powątpiewa i doznaje niesamowitego i przyjemnego zaskoczenia kiedy ostatniego dnia kursu ogląda namalowane przez siebie obrazy

*Choć na warsztatach MALUJESZ obrazy – malowanie NIE JEST warunkiem koniecznym, by doszło do przemian i pobudzenia kreatywności, jednak zdecydowanie UŁATWIA ten proces i POMAGA odblokować TWOJE MOŻLIWOŚCI.

* Na miejscu możliwość zakupu dodatkowych podobrazi, farb, narzędzi

* W czasie warsztatów może powstać więcej nawet niż 6-8 obrazów – ze względów technicznych lepiej jest dla własnej pracy i obserwacji przemian malować na płótnie (na podobraziu lub płótnie ciętym z rolki) – malowanie na kartonach nie zawsze pozwala dalej pracować z tym samym obrazem.

* warto zapewnić  sobie ubranie ochronne (fartuch lub dres czy inne ubranie, którego nie będzie ci żal zabrudzić) – farby w procesie twórczym najczęściej chlapią również tam gdzie byśmy nie chcieli i wtedy kiedy się tego nie spodziewamy. Po co psuć sobie radość z malowania obawami przed zabrudzeniem…

* malujemy farbami wodnymi – akrylami, akwarelami – są łatwo zmywalne, nie wydzielają szczególnie trudnego do zniesienia zapachu i szybko schną. Farby olejne na warsztaty się nie nadają – schną zbyt długo uniemożliwiając pracę na obrazach.

Podjęcie decyzji, wygospodarowanie czasu, wpłata zaliczki, zabranie ubrania ochronnego dla siebie – TO WSZYSTKO

 

***

DLA KOGO SĄ WARSZTATY VEDIC ART?

Vedic Art. jest absolutnie dla każdego kto:

- w swojej pracy zobligowany jest do wykazywania się kreatywnością, pomysłowością, nowymi propozycjami, projektami, planami, rozwiązaniami

- pracuje na wysokich obrotach, w stresie, bez chwili wytchnienia i czasu, który mógłby dać tylko sobie

- pracuje w lęku przed konkurencją, w permanentnym stresie i obawie, że brak mu już pomysłów na to co robić dalej

- widzi problemy, przeszkody i ograniczenia, a nie umie dostrzegać szans, możliwości i nowych perspektyw

- ma problem, z którym nie umie sobie poradzić, nie umie znaleźć rozwiązania lub wytłumaczenia, nie umie nabrać do niego dystansu….

- czuje, że jest wewnętrznie wypalony, że brak mu pomysłów czy perspektyw na siebie, pracę, życie

- boi się podejmowania samodzielnych lub ważnych decyzji, boi się zmian i tego co przyniesie przyszłość

- myśli, że w życiu nie spotka go już nic ciekawego lub znaczącego, że osiągnął wszystko co mógł lub na co było go stać

- chce odnaleźć dziecięcą fantazję i ciekawość, spontaniczność myślenia, umiejętność inspirowania się i odkrywania nowych możliwości

- chce lepiej siebie zrozumieć, zmienić swoje przekonania, pozbyć się lęków, wspomnień, rozwijać się w swojej drodze, poznać swoje prawdziwe Ja, swoje prawdziwe emocje i uczucia, wsłuchać się w siebie i swoje potrzeby, nawiązać kontakt z samym sobą, podarować sobie odrobinę czasu i zainteresowania…..

Zapraszam :)